KOLEJNY SPONSOR FUNDUJE STROJE DLA SENIORÓW MKS „TUR 1921” TUREK

W dniu 7 października 2016 roku miało miejsce przekazanie strojów meczowych drużynie seniorów Miejskiego Klubu Sportowego „Tur 1921” Turek. Sponsorem jest Pan Dariusz Grzesznik właściciel firmy PHU„ Bram- Tur” mieszczącej się w m. Cisew 1A. Stroje wyprodukowane są w barwach klubowych, cieniowana koszulka żółto - zielona, czarne spodenki i żółte getry. Projekt strojów opracował Paweł Apelt, przedstawiciel firmy Zina, która uszyła te stroje.

Firma BRAM-TUR swoją działalność rozpoczęła w 2000 roku, jako rodzinna firma w branży stolarki otworowej. Dzięki szybkiemu rozwojowi firma znacznie poszerzyła zakres oferty jak i świadczonych usług. Obecnie Bram- Tur swoją działalność prowadzi na powierzchni 800 m2 i firma może pochwalić się największą w promieniu 50 km ekspozycją drzwi. Ponadto w salonie firmy znajduje się duża ekspozycja okien, ogrodzeń, bram, podłóg, mebli, oświetlenia jak i artykułów wykończenia wnętrz. By wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, Bram - Tur współpracuje ze specjalistami z branży aranżacji wnętrz.

Wierzymy, że nowe stroje przyniosą szczęście naszej drużynie i pomogą w dalszym rozwoju zespołu. Jednocześnie przypominamy, iż nie jest to pierwsza pomoc udzielona naszemu Klubowi. Już wcześniej Bram - Tur wspierał nas finansowo, ponadto podczas remontu właściciel firmy przekazał nam drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne wraz z futrynami do budynku Klubu. Dziękujemy bardzo Panu Dariuszowi Grzesznikowi i Firmie Bram - Tur za wsparcie. http://www.bramtur.pl