MAMY AWANS!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W ostatnim meczu Tur pewnie pokonuje na wyjeździe drużynę Orła Kawęczyn.

Na boisku w Tokarach nie zabrakło emocji już od pierwszego gwizdka sędziego, Tur atakował zaciekle, co w 11 minucie za sprawą Jakuba Dudka poskutkowało piękną bramką z ponad 20 metrów. Orzeł zaczął mocno bronić swojej bramki skutecznie przeszkadzając naszym zawodnikom oddawanie strzałów. W 45 minucie po świetnym podaniu Błażeja Mierzwy bramkarza Gospodarzy pokonał Bartosz Grabowski, do przerwy wynik 0:2.

Druga połowa rozpoczęła się spokojnie jednak Tur chciał pokazać, że taki wynik to za mało, w 74 minucie Robert Bąkowski umieszcza piłkę w bramce gospodarzy, dwie minuty później na listę strzelców wpisuje się wychowanek naszego klubu Michał Banasiak. Mecz zakończył się wynikiem 0:6 co w pięknym stylu pozwoliło nam utrzymać Lidera oraz dało naszym zawodnikom Awans do ligi Okręgowej.

Bramki Dla Tura:

11’ Jakub Dudek

45’ Bartosz Grabowski (asy- Błażej Mierzwa)

74’ Robert Bąkowski

76’ Michał Banasiak

78’ Bartosz Grabowski (asy- Zbigniew Kowalski)

85’ Tomasz Płoszka (karny)

Skład Tura:

Nr Nazwisko i imię zawodnika Data urodzenia

Br 99 Dariusz Brzostowski

20 Rafał Pietraszek (75’ Michał Banasiak)

22 Kuba Młynarski

21 Krystian Przybylak

18 Jakub Dudek

5 Zbigniew Kowalski

19 Bartosz Grabowski

17 Robert Bąkowski (75’ Adam Kostrzewa)

4 Błażej Mierzwa (80’ Przemysław Kaczmarek)