Młodzik młodszy remisuje w Sompolnie

W sobotę na swój ostatni mecz w sezonie drużyna młodzika młodszego udała się do Sompolna, remisując z drużyną gospodarzy 1:1.

W pierwszej połowie TUR bardzo dobrze rozgrywał piłkę i stworzył sobie kilka stuprocentowych sytuacji strzeleckich, które jednak były marnowane.

Po przerwie goście wyszli bardzo zmobilizowani czego efektem była szybko strzelona bramka przez Igora Pichłacza. Kolejne minuty to kolejne sytuacje dla TURa i kolejne zmarnowane. W 38 minucie Drużyna z Somopolna, która bardzo rzadko gościła pod naszą bramką wywalczyła rzut rożny, po którym wyrównuje stan meczu, w dodatku piłka wpada do bramki po rykoszecie. Mimo iż ostatnie dwadzieścia minut to ciągłe ataki TURa, a mecz rozgrywał się praktycznie na połowie drużyny gospodarzy to wynik kończy się remisem. Po raz kolejny brak skuteczności decyduje o stracie punktów.

Skład zespołu: Szymon Klecha, Mateusz Borowski, Patryk Cieślak, Miłosz Maciejewski, Adam Oleksy, Alan Bielawski, Igor Pichłacz, Piotr Kubka, Mateusz Romke.

Na zmiany wchodzili: Eryk Pawlak, Łukasz Podwalny, Jakub Kotoński, Adam Kalinowski, Kamil Krotowski, Aleksander Robak, Cyprian Olesky.