Pierwsza porażka Juniorów

Orzeł Grzegorzew - Tur1921 Turek 3-0

Junior starszy w niedzielę 25 września na wyjeździe rozegrał mecz 3 kolejki. Boisko w Grzegorzewie było doskonale przygotowane przez gospodarzy.

Pierwsze 15min meczu było bardzo wyrównane, jedna i druga drużyna miał swoje okazję do strzelenia gola. Później coś się popsuło i Tur oddał inicjatywę gospodarzom. W 26 min nasza defensywa popełniła błąd i straciliśmy pierwszą bramkę. Minęły 4 min i gospodarze prowadzili 2-0 po ładnej akcji lewego pomocnika. Wynikiem 2-0 zakończyła się pierwsza połowa.

W drugiej części meczu Tur był drużyną, która zdecydowanie więcej przebywała przy piłce, ale Orzeł skutecznie się bronił .

W jednej z wyprowadzonych kontr napastnik Grzegorzewa został przewrócony przez naszego zawodnika w polu karnymi sędzia wskazał na 11 metr i w ten sposób straciliśmy trzeciego gola. Tur przegrał ten mecz 3-0.

Dzisiaj mój zespół nie prezentował się najlepiej, nic mam nie wychodziło. Popełnialiśmy dużo prostych błędów, które w poprzednich meczach nam się nie przytrafiały. Mam nadzieję że limit błędów na rundę dzisiaj wyczerpaliśmy.

D. Brzostowski.