zamknij reklamę

Podsumowanie rundy jesiennej Juniora starszego

Podsumowanie rundy jesiennej Juniora starszego

Drużyna Juniora starszego rundę jesienną sezonu 2016/17 prowadzona przez Dariusza Brzostowskiego zakończyła na czwartym miejscu. Jest to wysoka pozycja naszego zespołu, ponieważ większość piłkarzy występujących w tym zespole to chłopcy dwa, a nawet trzy lata młodsi od zawodników występujących w innych drużynach. Tur w 8 meczach zdobył 13 punktów, 4 razy schodził z boiska jako zwycięzca, 3 razy przegrał i tylko raz zremisował. Mks w 8 meczach strzelił 24 gole i 12 bramek stracił. Najlepszym strzelcem jest Jakub Lempach, który strzelił 10 bramek goli drugim strzelcem jest Konrad Kubiak z dorobkiem 5 goli.

WICHER Dobra - MKS TUR 1921 TUREK 1:5

TUR 1921 TUREK - TULISIA Tuliszków 2:1

ORZEŁ Grzegorzew - TUR 1921 TUREK 3:0

TUR 1921 TUREK - PIAST GRODZIEC 0:1

KASZTELANIA Brudzew-TUR 1921 TUREK 0:2

Kazimierz Biskupi - TUR 1921 TUREK 2:2

TUR 1921 TUREK - WARTA PYZDRY 3:0

ZJEDNOCZENI Rychwał -TUR 1921 TUREK 4:1

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij