Pogrom w Nekli

W sobotnie popołudnie nasz Tur mierzył się na wyjeździe z drużyną Płomień Nekla, boisko bardzo trudne, a przeciwnik oprócz przegranej z Gks Sompolno wszystkie mecze na swoim terenie remisował. Nasi piłkarze od początku meczu dyktowali warunki, przeciwnik bardzo rzadko był w posiadaniu piłki a jak już udało mu się przejąć piłkę to natychmiast ją tracił.

W 14 minucie po świetnym podaniu Beniamina Trzepacza bramkarza gospodarzy pokonał Zbigniew Kowalski. Tur nie odpuścił i nadal atakował jednak brakowało szczęścia w wykańczaniu akcji które nasi piłkarze wypracowywali. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:1 dla naszych.

Na drugą połowę Tur wyszedł bardziej zmotywowany, głodny bramek co już w 49 minucie poskutkowało piękną bramką Beniamina Trzepacza, i tak worek z bramkami się rozwiązał.

Niespełna 4 minuty później bramkarza gospodarzy pokonał Damian Bąkowski. Mecz zakończył się wynikiem 1:7 dla naszej drużyny która na boisku w każdym aspekcie przeważała.

Bramki dla Tura:

14’ Zbyszek Kowalski (asys- Beniamin Trzepacz)

49’ Beniamin Trzepacz (asys- Zbigniew Kowalski)

53’ Damian Bąkowski (asys- Jakub Dudek)

58’ Zbigniew Kowalski (asys- Krystian Przybylak)

81’ Krystian Przybylak (asys- Tomasz Kasierski)

83’ Beniamin Trzepacz (asys- Damian Bąkowski)

88’ Krystian Przybylak (asys- Beniamin Trzepacz)

Skład Tura:

30 Dariusz Brzostowski (70’ Igor Szczepaniak)

22 Kuba Młynarski (83’ Hubert Tomczyk)

21 Krystian Przybylak

5 Zbigniew Kowalski

9 Damian Bąkowski

11 Beniamin Trzepacz

14 Przemysław Kaczmarek

10 Jakub Lament

3 Tomasz Płoszka

17 Patryk Kaczmarek (55’ Błażej Mierzwa)

18 Jakub Dudek (78’ Tomasz Kasierski)

Rezerwa:

1 Igor Szczepaniak

24 Hubert Tomczyk

8 Tomasz Kasierski

15 Konrad Kubiak

23 Adam Kostrzewa

4 Błażej Mierzwa

Już w najbliższą Sobotę 08.10.2016r zapraszamy serdecznie na Stadion 1000-lecia przy ul.Sportowej w Turku na mecz Derbowy z Kasztelanią Brudzew.