Porażka Juniorów w Kramsku

Pierwszej porażki w sezonie doznali Juniorzy Starsi przegrywając na wyjeździe z Wartą Kramsk 1:2

Warta Kramsk - MKS Tur 1921 Turek  2:1

25-04-2015 boisko w Kramsku

Bramki: Trzepacz Beniamin (Szwedzki Michał)

Skład: Karbowski Dominik, Raźniewski Kamil (55 minuta Zieliński Kamil), Kostrzewa Adam (55 minuta Wędzik Michał), Kaczmarek Przemysław, Adrian Adamek, Gruca Patryk, Młynarski Kuba, Trzepacz Beniamin, Szwedzki Michał, Przybylak Krystian, Stelmaszak Wiktor ( 50 minuta Kubiak Konrad)

W pierwszej połowie nasz zespół prowadził po trafieniu Trzepacza, kapitalnym podaniem popisał się Szwedzki. Zespół gospodarzy w pierwszej połowie nie zagrażał naszej bramce. W drugiej połowie gospodarze strzelili dwa gole i wyszli na prowadzenie. Nasz zespół próbował odrobić straty mimo kilku sytuacji których nie udało się wykorzystać i pierwsza porażka w sezonie stała się faktem.

Czasem tak jest że gra się dobrze ale się nie wygrywa. Mieliśmy przewagę i sporo sytuacji lecz nie udało się ich wykorzystać. Mimo osłabienia po czerwonej kartce, cały czas to my mieliśmy inicjatywę i sytuację które powinniśmy zamienić na gole. Nie gra się łatwo w osłabieniu i jeszcze przegrywając lecz poradziliśmy sobie z tym bardzo dobrze z tego fragmentu meczu jestem najbardziej zadowolony. Zły jestem za wynik.