Remis Młodzika młodszego w Lisewie

GKS Lisewo – MKS TUR 1921 1-1

Młodzik młodszy również tego samego dnia co Trampkarz st. rozgrywał swój mecz ligowy. Po ostatniej porażce zawodnicy bardzo chcieli zdobyć 3 punkty. Nasi piłkarze zaczęli bardzo pewnie i długo na efekt nie trzeba było czekać. Doskonałe podanie ze środka pola otrzymał Filip Budka i mocnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. W pierwszej połowie mieliśmy dwie dobre sytuacje, które mogły zakończyć się bramka, ale boisko młodym piłkarzom bardzo utrudniało dokładne oddanie celnego strzału.

Drugą połowę rozpoczęliśmy trochę ospale i przez to rywal stworzył sobie doskonałą okazję, którą zamienił na gola 1-1. Po tej bramce Tur zabrał się do pracy, zepchnął rywali do defensywy i dzięki temu miał kilka świetnych okazji na strzelenie gola. Najbliżej strzelenia gola byli Jakub Dłoniak i Filip Budka , ale zabrakło precyzji bo piłka minimalnie przeleciała obok słupka.

Bardzo żałuję, że nie udało się nam zdobyć kompletu punktów bo z przebiegu całego meczu zasłużyliśmy na zwycięstwo. Piłkarsko byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem, nawet na tak dramatycznym boisku potrafili stworzyć kilka fajnych sytuacji bramkowych. Szkoda, że nie udało się strzelić zwycięskiego gola. Na szczególną uwagę zasługuje postawa Dłoniaka i Budki, którzy byli wyróżniającymi się zawodnikami w tym meczu.