Powołanie zawodnika MKS „TUR 1921” TUREK na konsultacje reprezentacji Wielkopolski rocznik 2003

Zawodnik naszego Klubu, Michał Dybus, otrzymał powołanie na konsultacje szkoleniowo - selekcyjne reprezentacji Wielkopolski rocznik 2003. Obóz odbywa się w dniach 17-22.07.2016 r. w Ośrodku Szkoleniowo- Wypoczynkowym „Posnania” w Łężeczkach.

Michał trenowany na co dzień przez trenera Dawida Jóźwiaka, grający od nowego sezony w zespole trampkarza starszego, wielokrotnie był powoływany do reprezentacji Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, godnie reprezentując nasz Klub i nasze miasto. Ponadto Michał uczestniczył także w testach w klubie Lech Poznań, gdzie otrzymał propozycje reprezentowania tego Klubu w rozgrywkach. Powołanie na konsultacje reprezentacji Wielkopolski, to kolejny krok w karierze naszego młodego zawodnika. Jesteśmy pewni, że zdobyta wiedza i doświadczenie nabyte w kolejnych reprezentacjach będzie owocowało jeszcze lepszą grą w naszych zespołach.

Gratulacje dla Michała, trenera Dawida Jóźwiaka oraz rodziców. Życzymy dalszych sukcesów i podnoszenia swoich umiejętności.