Seniorzy po pierwszych treningach

Od 12 lipca zespół seniorów, po letniej przerwie, wznowił treningi, przygotowując się do nowego sezonu w Klasie Okręgowej. Z zawodników, którzy wywalczyli awans większość wznowiła treningi. Na wczasach przebywa Kacper Płoszka, który w najbliższych dniach dołączy do drużyny. W rundzie jesiennej nie zobaczymy Damiana Wodzińskiego i Kamila Raźniewskiego, którzy zrezygnowali z gry w trakcie rundy wiosennej oraz Szymona Izydorczyka, który przechodzi rehabilitację po rekonstrukcji więzadeł kolana. Życzymy Szymonowi szybkiego powrotu do zdrowia i liczymy na jego szybki powrót do gry. Z Gromu Malanów definitywnie do naszej drużyny dołączy Zbyszek Kowalski ( wypożyczony na rundę wiosenną), który wystąpił we wszystkich spotkaniach na wiosnę, strzelając jednego gola i zaliczając 6 asyst. Z pracy z zagranicy wrócił Patryk Poszwa, którego można było zobaczyć na pierwszych zajęciach. Do zespołu na stałe dołączył nasz wychowanek Michał Banasiak, trenowany dotychczas przez Dariusza Brzostowskiego w juniorach młodszych. Michał rozegrał kilka meczów w rundzie wiosennej, cudownie wkomponowując się do zespołu. Wypożyczenia w Wichrze Dobra kończą się Albertowi Goślińskiemu i Konradowi Winiarskiemu lecz być może będą dalej reprezentować barwy Wichru, tym razem już w IV lidze. Z wypożyczenia z KKS Kalisz wrócił do nas także napastnik Beniamin Trzepacz. Nowym zawodnikiem, który dołączył do zespołu jest Kuba Lament, który przez ostatni rok nie grał w żadnym klubie, wcześniej reprezentował barwy Kasztelani Brudzew i Olo Władysławów. Z zespołem trenuje też wychowanek Tura Turek, który grał do tej pory w klubach z powiatu Tureckiego. Ponadto trener seniorów Dawid Jóźwiak poszukuje kolejnych wzmocnień naszej drużyny. Trenerowi oraz Zarządowi zależy na pozyskaniu cennych zawodników, którzy godnie będą w stanie wspomóc zespół.

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony www.mkstur1921turek.futbolowo.pl oraz do obserwowania treningów seniorów. Terminy treningów znajdują się na tablicy ogłoszeń oraz są zamieszczane na stronie Klubu.