Relacja z meczu Juniora starszego Kasztelani Brudzew – Mks „Tur 1921” Turek

Kasztelani Brudzew – Mks „Tur 1921” Turek 0-2

W środę 28.09.2016 juniorzy starsi udali się na mecz do Brudzewa. Po porażce w Grzegorzewie nasi piłkarze bardzo zmobilizowani przystąpili do tego meczu.

Spotkanie było bardzo wyrównane, ciężko nam było przebić się przez defensywę Kasztelani. Dobrze dysponowani defensorzy rozbijali ataki naszej drużyny. Mimo to udało się nam stworzyć kilka dogodnych sytuacji ale do przerwy wynik był 0-0. Po przerwie w pierwszej akcji doskonale urwał się Jakub Lempach wyszedł sam na sam i z małymi problemami, ale umieścił piłkę w siatce 0-1. Brudzew ruszył do odrobienia strat ale to my po stałym fragmencie zdobyliśmy gola, Konrad Kubiak mocnym strzałem w prawy róg bramkarza umieścił piłkę w siatce. 0-2.

Gospodarze próbowali zmniejszyć rozmiary porażki, ale wynik został bez zmian. 3 punkty trafiły do Turku.