Remis trampkarza mł z Oranje Konin

Oranje Konin – Mks „Tur1921” Turek 1-1

W niedziele o 10 rano trampkarz mł grał mecz ligowy na wyjeździe z Oranje Konin. Te dwa zespoły w lidze spotkały się już kilka razy i za każdym razem mecz stał na wysokim poziomie.

Od początku spotkanie było rozgrywane w szybkim tempie, nasz zespół był doskonale dysponowany bo w pierwszej połowie miał cztery doskonałe okazję do strzelenia gola, ale byliśmy bardzo nieskuteczni pod bramką. Dopiero na początku drugiej połowy, w indywidualnej akcji Patryk Mądrachowski dograł piłkę Erykowi Jurkiewiczowi a ten z bliska wpakował piłkę do siatki. Cały czas mieliśmy mecz pod kontrolą nic złego i w 65 min jeden jedyny błąd przed polem karnym i Oranje strzeliło nam gola. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1.

Szkoda, zabrakło nam kila minut do zdobycia kompletu punktów, ale jestem pełen optymizmu bo mój zespół zagrał bardzo dobry mecz zwłaszcza nasza defensywa kierowana przez Kubiaka i Dziamarę.