Remis Młodzika starszego z Górnikiem Konin

Remis Młodzika starszego  z Górnikiem Konin

Zawodnicy młodzika starszego 04.10.2015 o godz. 11.00 na stadionie 1000-lecia w Turku rozegrali spotkanie ligowe z Górnikiem Konin. Spotkanie zapowiadało się bardzo ciekawie ponieważ Górnik zajmował 4 miejsce w tabeli, a nasz zespół 3.

Początek nie należał do udanych bo już w 3 min Tur przegrywał, zawodnik z konina oddał bardzo mocny strzał w kierunku bramki i pokonał naszego golkipera 0-1. Od tego momentu MKS starał się odrobić straty. Zepchnął przeciwnika do głębokiej defensywy i przez całą pierwszą połowę był zespołem przeważającym ale nie potrafił wykorzystać stworzonych sytuacji, a było ich sporo.

W drugiej części nic się nie zmieniło cały czas Tur był stroną przeważającą, tylko doskonała postawa bramkarza gości sprawiła, że Górnik nie stracił jeszcze gola. Dopiero w samej końcówce spotkanie przeprowadzona akcja lewą stroną dała nam upragnionego gola, którego zdobył Jakub Dłoniak.

Z wyniku meczu nie jestem zadowolony , ponieważ mój zespół stworzył sobie mnóstwo doskonałych okazji do zdobycia gola i zdołał wykorzystać tylko jedną. Natomiast jeżeli chodzi o grę to był to najlepszy mecz mojego zespołu w tym sezonie. Dzięki temu, że grali do samego końca zdobyli gola w ostatniej minucie meczu.