Tur 1921 Turek- Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1:2, trampkarz C1

Tur 1921 Turek- Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1:2, trampkarz C1,  liga wojewódzka

W 13 kolejce spotkań w lidze wojewódzkiej trampkarzy starszych TUR w dniu dzisiejszym uległ na własnym boisku rówieśnikom z Ostrowa 1:2. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Franciszek Tomaszak.

Mecz lepiej zaczęła nasza drużyna bo już w 9 minucie po dobrej akcji Kacpra Kałużnego, piłkę do bramki skierował Tomaszak. Chwilę później powinna wpaść kolejna bramka, jednak strzał Tomaszaka dobrze obronił bramkarz gości, a dobitka Piotrka Kubki okazała się nieskuteczna – piłka odbiła się od dwóch słupków i wyszła w pole. Goście wyrównali w 25 minucie po prostych błędach naszej obrony. Po zmianie stron jedyną bramkę i jak się okazało zwycięską strzeliła Ostrovia.

Następny mecz nasz zespół rozegra 11 listopada w Kaliszu.

TUR: Kamil Ślusarek, Miłosz Maciejewski (kpt), Filip Kurek, Gracjan Budka, Norbert Jacaszek, Oskar Brzostowski, Patryk Cieślak, Kacper Brzostowski, Franciszek Tomaszak, Mateusz Romke, Kacper Kałużny oraz Szymon Klecha, Błażej Potasiński, Dominik Zub, Jakub Kotoński, Piotr Kubka, Aleksander Robak, Nikodem Marciniak.

Trener: Bartosz Grabowski