Victoria Września- Tur 1921 Turek 1:2, relacja

Victoria Września – Tur 1921 Turek 1:2 (0:0)

Pierwsza połowa rozpoczęła się od wysokiego pressingu naszego zespołu, z czym duże problemy miał zespół gospodarzy. Pierwszą okazję prostopadłym podaniem do Kacpra Koszeli wykreował Szymon Walczak. Kacper z dość ostrego kąta uderzył w boczną siatkę. Dobrą sytuację zmarnował Miłosz Łukasik ,który miał dużo czasu na oddanie strzału sprzed pola karnego. Piłka po jego uderzeniu minęła jednak wyraźnie bramkę przeciwnika. Dobrą centrę z lewej strony boiska Kacpra Koszeli nie wykorzystał Gabriel Bazner. Celny, jednak zbyt słaby strzał zza pola karnego zanotował także Bartosz Frątczak. Gospodarze nie stworzyli większego zagrożenia pod naszą bramką. Co prawda raz piłka wpadła do bramki debiutującego w naszej drużynie Kamila Ślusarka, jednak sędzia dopatrzył się pozycji spalonej.

Druga połowa rozpoczęła się od indywidualnej akcji Gabriela Baznera, który po minięciu trzech przeciwników uderzył z kilkunastu metrów w lewy róg bramki gospodarzy. Piłka po rękach bramkarza wpadła tuż przy słupku do bramki. Po stracie gola gospodarze zaczęli grać zdecydowanie lepiej. Szczególnie groźni byli przy stałych fragmentach gry. Jeden z licznych rzutów rożnych doprowadził do samobójczej bramki wyrównującej. Nasz zespół ponownie wyszedł na prowadzenie po godzinie gry. Z prawej strony idealnie na głowę Kacpra Koszeli zagrał Gabriel Bazner. Precyzyjny strzał Kacpra z kilku metrów był nie do obrony dla bramkarza Victorii.

Do końca meczu zespół Victorii atakował, groźnie było zwłaszcza przy rzutach rożnych ,jednak nasza obrona z pewnie interweniującym w bramce Kamilem Ślusarkiem nie dała się już zaskoczyć. Nasz zespół wyprowadzał szybkie kontry, groźnie było po strzale z dystansu Szymona Walczaka, a także po dwójkowej akcji Jakuba Matusiaka z Bartoszem Serafińskim. Wynik jednak już do końca meczu nie uległ zmianie.

Kamil Ślusarek, Patryk Jaśkiewicz (70 Filip Budka), Jakub Kubiak, Bartosz Stasiak, Michał Dybus, Szymon Walczak, Miłosz Łukasik, Bartosz Frątczak (70 Jakub Matusiak), Marcel Kostrzewski (58 Bartosz Serafiński), Kacper Koszela, Gabriel Bazner (80 Wiktor Stasiak).