TUR rozbił Tulisię w sparingu

W sobotni ranek drużyna Młodzika młodszego rozegrała mecz towarzyski w Tuliszkowie z miejscową Tulisią wygrywając aż 12-1. Przez cały mecz podopieczni Bartosza Grabowskiego bardzo dobrze rozgrywali piłkę stwarzając sobie mnóstwo sytuacji bramkowych. Zawiodła tylko skuteczność bo wynik powinien być jeszcze wyższy. Bardzo dobrze zaprezentował się Patryk Cieślak, który zdobył cztery bramki, a także dwa razy asystował.

Skład Tura

• I połowa (40 minut gry): Szymon Klecha, Mateusz Borowski, Filip Kurek, Miłosz Maciejewski, Adam Oleksy, Patryk Cieślak, Mateusz Romke, Piotr Kubka, Alan Bielawski.

• II połowa (30 minut gry): Szymon Klecha, Jakub Kotoński, Tobiasz Adamczyk, Adam Dzieran, Patryk Cieślak (63’ Mateusz Romke), Mateusz Romke (55’ Adam Oleksy), Aleksander Robak, Igor Pichłacz, Szymon Nowak .

Bramki:

16’ 0-1

26’ 1-1 Patryk Cieślak (as. Alan Bielawski)

31’ 2-1 Patryk Cieślak (as. Adam Oleksy)

36’ 3-1 Adam Oleksy

37’ 4-1 Mateusz Romke

40’ 5-1 Patryk Cieślak (as. Piotr kubka)

51’ 6-1 Mateusz Romke

53’ 7-1 Patryk Cieślak

55’ 8-1 Adam Dzieran

58’ 9-1 Igor Pichłacz (as. Aleksander Robak)

64’ 10-1 Aleksander Robak (as. Patryk Cieślak)

65’ 11-1 Szymon Nowak (as. Patryk Cieślak)

68’ 12-1 Adam Oleksy (as. Igor Pichłacz)