Wygrana Tura na początek rundy wiosennej

W pierwszym meczu inaugurującym rundę wiosenną A-klasy Mks „Tur1921” Turek podejmował u siebie SRW Łuczywno. Piękna pogoda przyciągnęła na stadion 1000-lecia sporo kibiców którzy na pewno byli zadowoleni z widowiska sportowego jak i z gry naszej drużyny, od początku Tur zaatakował przeciwników mino wielu strzałów bramkarz gości skutecznie bronił bramki, w 24 minucie zamieszanie pod bramką gości skutecznie wykorzystał Damian Bąkowski który umieścił piłkę w bramce, do przerwy wynik 1:0.

Na początku drugiej połowy po faulu na naszym zawodniku sędzia podyktował jedenasty metr, co skutecznie na bramkę zamienił Patryk Muszyński, siedem minut później wynik spotkania dopełnił Bartosz Grabowski który po świetnym podaniu Błażeja Mierzwy umieścił piłkę w siatce gości.

Mecz zakończył się wynikiem 3:0

Bramki dla Tura

24’ Damian Bąkowski

50’ Patryk Muszyński (karny)

57’ Bartosz Grabowski (asys- Błażej Mierzwa)

Skład Tura

30.Dariusz Brzostowski

4.Błażej Mierzwa

20 Rafał Pietraszek

22 Kuba Młynarski (70’ Przemysław Kaczmarek)

3 Tomasz Płoszka

5 Zbigniew Kowalski (62’ Robert Bąkowski)

10 Patryk Muszyński

19 Bartosz Grabowski

9 Damian Bąkowski (82’Patryk Poszwa)

18 Jakub Dudek (80’ Patryk Gruca)

7 Szymon Izydorczyk

Wszyscy kibice zauważyli, że zespół Tura grał w nowych strojach firmy ZINA, ufundowanych przez EVEX LOGISTIC Andrzeja Izydorczyka. Podziękowania należą się także dla naszych pozostałych sponsorów. Pragniemy również podziękować nowym spikerom naszej drużyny, Szymonowi Wachowskiemu i Michałowi Jasnowskiemu, Panom ze służby porządkowej oraz chłopcom z zespołu Młodzika Młodszego, którzy podawali piłki podczas meczu. Przede wszystkim za ogromne zaangażowanie w meczu podziękowania należą się całemu zespołowi oraz trenerowi Dawidowi Jóźwiakowi i Kierownikowi zespołu Łukaszowi Zychowi, którzy w sobotę od rana przygotowywali klub oraz stadion do meczu.

A co najważniejsze, Zarząd, zawodnicy i trenerzy dziękują prawdziwym kibicom naszego zespołu, którzy kolejny raz nie zawiedli, licznie przychodząc na stadion.

Zapraszamy na kolejny ligowy mecz na stadionie 1000-lecia ul. Sportowa 3 w Turku

09.04.2016 godz. 17:00 MKS „Tur1921” Turek vs Grom Malanów.