Zwycięstwo trampkarzy starszych z Osiekiem Wielkim

Gole:

1x Adam Kąciak (asy. Patryk Jaśkiewicz) 1x Szymon Walczak

Skład:

Patryk Chojnacki, Gabriel Bazner , Mikołaj Modrzejewski, Bartosz Frątczak, Szymon Walczak, Patryk Jaśkiewicz, Kacper Krzyżostaniak, Bartosz Łożyński, Miłosz Łukasik, Bartosz Stasiak, Adam Kąciak, Michał Dybus, Paweł Rybak,

Po golach Kąciaka i Walczaka nasz zespół wygrywa kolejny mecz na trudny terenie w Osieku.

Po pierwszej połowie nasz zespół prowadził 1:0, świetne podanie w pole karne zagrał Jaśkiewicz Kąciak wbiegł w pole karne minął bramkarza i umieścił piłkę w siatce. Swoje sytuację mieli jeszcze Rybak, Bazner, Walczak lecz ich strzały były blokowane lub mijały światło bramki. W drugiej połowie gospodarze wyprowadzili kontrę i strzelili gola wyrównującego. Gola na wagę zwycięstwa zdobył Walczak z rzutu karnego podyktowanego za zagranie ręką w polu karnym.

To był trudny mecz, przeciwnik bronił się całym zespołem w obrębie pola karnego, szybko mógł przejść do ataku, ze względu na wielkość boiska. Mogliśmy podwyższyć wynik w drugiej połowie, brakowało wykończenia lub chłodnej głowy przed bramką.