Derby dla Tura

W sobotę 08.10.2016r na stadionie 1000-lecia w Turku odbył się mecz derbowy z drużyną Kasztelani Brudzew, od pierwszego gwizdka sędziego nasza drużyna ruszyła do ataku jednak goście skutecznie się bronili.Tur miał wiele okazji do strzelenia bramki jednak zabrakło precyzji w wykończeniach akcji.Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo.

Na drugą połowe nasz Tur wyszedł zdeterminowany i żądny zwycięstwa, na efekty nie trzeba było długo czekać bo już w 47 minucie po bardzo precyzyjnym podaniu Bartosza Grabowskiego piłkę głową do bramki Kasztelani wbił Damian Bąkowski,w 56 minucie po dośrodkowaniu z rożnego Tomasza Płoszki piłka idealnie spadła na głowę Rafała Pietraszka i było już 2:0. Niespełna 5 minut później ponownie genialne podanie Bartka Grabowskiego do Damiana Bąkowskiego i Tur mógł być już spokojny z wyniku spotkania, ale Tur nie osiadł na laurach i wciąż atakował w 78 minucie swoją szansę otrzymał Bartosz Grabowski który po pięknym podaniu od Jakuba Dudka pewnie pokonał bramkarza gości.Mecz był bardzo ciekawym widowiskiem piłkarskim kibice znajdujący się na trybunach na pewno nie byli zawiedzeni, Dziękujemy kibicom, że mimo brzydkiej pogody tak licznie stawili się na stadionie żeby wspierać naszą drużynę.

Bramki dla tura:

47’ Damian Bąkowski (asys – Bartosz Grabowski)

56’ Rafał Pietraszek (asys – Tomasz Płoszka)

61’ Damian Bąkowski (asys – Bartosz Grabowski)

78’ Bartosz Grabowski (asys – Jakub Dudek)

Żółte kartki dla Tura:

29’ Błażej Mierzwa

50’ Rafał Pietraszek