SPARING JUNIORÓW STARSZYCH

W niedziele w Malanowie zespół Juniorów Starszych zagrał sparing z Juniorami Młodszymi miejscowego Gromu. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny 5:1.

- Zagraliśmy dziś sparing, bo zespół z Malanowa pauzował w swoich rozgrywkach. w meczu swoją szansę dostali zawodnicy, którzy mniej grali w meczach ligowych. Bardzo cieszy mnie ich postawa i spokój z jakim kończyli sytuację - ocenił Dawid Jóźwiak.

KS Grom Malanów (JM) 1-5 MKS Tur 1921 Turek (JS)

Bramki: 3x Stelmaszak Wiktor, 2x Krótkiewicz Konrad

Skład: Karbowski Dominik - Zieliński Kamil, Kowalski Jakub, Gruca Patryk, Stelmaszak Wiktor, Krysztoforski Tomasz ( 41' Młynarczyk Krzysztof) Młynarski Kuba ( 41' Tomczyk Hubert) Kaczmarek Przemysław ( 70' Kubiak Konrad), Raźniewski Kami ( 60' Krysztoforski Tomasz), Krótkiewicz Konrad (73' Raźniewski Kamil) Kubak Konrad ( 60' Młynarski Kuba)